+48 692 257 648 sendrowskijacek@gmail.com

Prace wykończeniowe

Wykończenia, remonty mieszkań, usługi remontowe Łomża

Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz. Wykonujemy zarówno standardowe prace związane z wykończeniem lokalu, jak i nietypowe zamówienia.

Firma BudoRem, której właścicielem jest Jacek Sendrowski powstała po to, aby spełniać najśmielsze i najbardziej wymagające oczekiwania klientów w branży budowlanej. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i wykończenia wnętrz wykonane z najwyższą starannością. Dokładamy ogromnych starań, aby każdy szczegół nowego mieszkania czy też domu wykonany był bardzo dokładnie!
Nasze usługi obejmują remonty i wykończenia wnętrz, mieszkań o wysokim standardzie, bo to tam udowadniamy sobie na ile nas stać. Jako ambitna firma remontowa działająca w Łomży, Zambrowie, Ostrowi Mazowieckiej, Wiźnie i Ostrołęce nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, podwyższając tym samym standard oferowanych przez nas usług takich jak usługi remontowe oraz wykończenia wnętrz.

Zajmujemy się kompleksowymi remontami mieszkań, klatek schodowych, domów, biur, hoteli, sklepów, salonów fryzjerskich. Do częstych zleceń zaliczamy remont łazienki. Wykonując remonty mieszkań wymieniamy również instalację elektryczną i hydrauliczną. Zajmujemy się też pracami zewnętrznymi – elewacje, dachy, okna, płoty i ogrodzenia, izolacja fundamentów, a także – rozbiórki, wyburzenia, przebudowy, adaptacje.